SOŇA

Joge sa venujem štvrtý rok. Svoj život si bez nej neviem predstaviť, pomohla mi prekopať svoj život od základov. Som absolventkou 200h učiteľského joga kurzu a členkou joga aliancie. Šavásana je neoddeliteľnou súčasťou mojich hodín. Verím, že Joga je cestou ako sa stať lepšou verziou seba samého a zároveň možnosťou ako začať každý deň odznova.

Teším sa Vás na hodinách Yoga moves

vždy vo štvrtok: 07:00 - 08:00 a od 07. novembra aj na večerných hodinách od 19:00 - 20:15  

*

ADRI

Yoge sa venujem od roku 2003 a od tej chvíle sa stala neodmysliteľnou súčasťou môjho každodenného života. Pomáha mi žiť svoj život šťastnejšie, zdravšie, plnohodnotnejšie a prináša mi do života radosť a pokoj. Moja yoga vychádza z tradičnej pôvodnej yogy a na hodinách sa zameriavam na posilnenie, uvoľnenie a natiahnutie nielen chrbtice ale všetkých svalov v našom tele. Súčasťou hodín je aj pranayama a relaxácia ktorá je často sprevádzaná aj zvukoterapiou. 

 Teším sa, že Vám môžem svoje poznatky odovzdať daľej na hodinách:

Utorok: 

18:15 - 19:30 Basic yoga

19:45 - 20:45 Zdravý chrbát

Streda: 

07:30 - 08:30 Morning yoga

Piatok: 

16:30 - 17:30 zdravý chrbát 

*

KATKA

S Jógou som sa prvý krát stretla pred 8 rokmi, keď ma bolieval chrbát zo sedavého zamestnania. Z hodín jogy som odchádzala ako znovuzrodená, s novou dávkou energie. Postupne som začala spoznávať viac a viac benefitov, nielen fyzických, ale aj psychických. Takáto očarená jogou som sa joge rozhodla venovať hlbšie. Na mojej yogovej ceste mi pomohli mnohí učitelia a absolventkou 200h kurzu RYT.
Joga znamená Union, spojenie tela, mysle a duše. Tak budú vedené aj hodiny jogy, aby ste sami začali spoznávať nielen svoje fyzické telo, ale objavovali viac aj svoje vnútro.

Môžete sa so mnou stretávať na kurzoch Gravid yogy a tiež na hodinách „cvičenie pre seniorov“

*

JANA

Certifikovaná lektorka Osho meditácií

Osobnému rozvoju - svojmu vnútornému svetu sa venujem 20 rokov. Cesta po ktorej kráčam ma priviedla k poznaniu seba samej a napojenie sa na svoju Vnútornú ženu. Priniesla mi prijatie vlastnej citlivosti a zraniteľnosti, je to cesta vedúca k vnútornému šťastiu.

Jednou z radostí v mojom živote sa stal tanec, ktorému sa dlhodobo venujem a ktorý mi otvoril dvere do priestoru, s ktorým som sa neskôr stretla v aktívnych meditáciách. Aktívne meditácie sa stali súčasťou môjho každodenného života a prinášajú mi rovnováhu, vnútorné poznanie a radosť zo života. Našla som potvrdenie, že oslava tancom, slobodou, meditáciou je cesta pre mňa.

S vďačnosťou pozorujem svoj posun v náročných situáciách s väčším kľudom, láskavosťou a pokorou.

Aktívne meditácie: každý pondelok od 28.10, vždy od 19:00 - 20:15

JANKA

Joge sa venujem už dlhší čas a keďže pochádzam z učiteľskej rodiny, baví ma tieto skúsenosti
a vedomosti posúvať ďalej. Do predcvičovania jogy premietam všetko to, čo mám ja sama rada
u mojich učiteľov : bezpečné prevedenie pozícií, podporu a dopomoci slovom i rukami, pozornosť
a osobitný prístup, prispôsobenie náročnosti - či už pomôckami alebo rôznymi sprievodnými
cvičeniami, ktoré nám ásany uľahčia. Jogu vnímam ako „beh na dlhé trate“ a je pre mňa dôležitejšie, aby ste sa radšej v ľahšom variante pozície dobre cítili, než aby ste strnulo držali „perfektnú“ formu inšpirovanú sociálnymi sieťami napr. Na mojich hodinách mám rada uvoľnenú atmosféru s očným kontaktom, kde sa môžete pýtať „ako a prečo“ a kde je aj priestor na zdieľanie, pretože každý človek je jedinečný a pozície prežíva inak – mojím zámerom je, aby si každý z hodiny vyťažil čo najviac pre seba a odišiel ozdravený a uvoľnený.

Môžete sa so mnou stretávať na hodinách "power yoga" každý pondelok od 17:45 - 18:45 + v stredu vždy od 16:45 - 17:45hod. 

*

AĎKA

vždy som túžila po slobode vyjadrenia pohybom a po voľnosti pohybu. Je prekrásny pocit nadýchnuť sa z plných pľúc do vlastného tela a prebudiť ho k životu. Za osem rokov ma jóga naučila, že nezáleží na veku, počte detí, váhe, tvare tela, vždy dokážeme objaviť vášeň pre intuitívny pohyb a súlad s dychom. To je to, čo učím aj na hodinách jógy, ktoré sú vedené podľa našich možností a schopností, aby sme spolu mohli posúvať hranicu našich možností. Teším sa na vás vo štvrtok od 17:45 do 18:45.

Sat nam.
 

*